برای آگاهی از اخبار و آمار لحظه به لحظه رای گیری انتخابات مجلس 94 کلیک کنید
به گزارش خبرنگار گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز گذشته در سراسر کشور برگزار شد.
در این خبر در جریان اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج انتخابات 7 اسفند قرار میگیرید:
اسامی اولیه منتخبان پنجمین دوره مجلس خبرگان در تهران به شرح زیر اعلام شد:
1-اکبر هاشمی بهرمانی با کسب 692 هزار و 248 رأی/ 2- حسن روحانی با کسب 652 هزار و 792 رأی/3- محسن قمی با کسب 623 هزار و 369 رأی/4- محمد آقا امامی با کسب 609 هزار و 11 رأی/5- محمد علی موحدی با کسب 560 هزار و 529 رأی/6- قربانعلی دری نجف آبادی با کسب 530 هزار و 977 رأی/7- محمد محمدی نیک با کسب 510 هزار و 980 رأی/8- سید ابوالفضل میرمحمدی با کسب 503 هزار و 795 رأی/9- ابراهیم حاج امینی نجف آبادی با کسب 481 هزار و 657 رأی/10- احمد جنتی با کسب 476 هزار و 117 رأی/11- سید محمود علوی با کسب 463 هزار و 966 رأی/12- محمد یزدی با کسب 440 هزار و 185 رأی/13- نصرالله شاه آبادی با کسب 361 هزار و 217 رأی/14- محمد علی تسخیری با کسب 352 هزار و 288 رأی/15- محسن اسماعیلی با کسب 351 هزار و 721 رأی/16- تقی مصباح با کسب 336 هزار و 843 رأی/17- محمد حسن زالی با کسب 322 هزار و 676 رأی/18- محمد باقر باقری با کسب 319 هزار و 222 رأی/19- علی پور مؤمن با کسب 313 هزار و 373 رأی/20- سید هاشم بطحایی با کسب 312 هزار و 26 رأی/21- غلامرضا مصباحی مقدم با کسب 301 هزار و 904 رأی/22- علیرضا اعرافی با کسب 298 هزار و 616 رأی/23- عباسعلی اختری با کسب 292 هزار و 938 رأی/24- سید محمدرضا مدرسی مصلی با کسب 275 هزار و 498 رأی/25- سید محمد سجاد عطا آبادی با کسب 269 هزار و 778 رأی/26- سید محمدعلی امین با کسب 116 هزار و 765 رأی/27- سید هاشم حمیدی با کسب 86 هزار و 892 رأی/28- سید حامد طاهری با کسب 55 هزار و 864 رأی
نتایج حوزههای انتخابیه مجلس+ آمار ماخوذه و کسب شده داوطلبان منتخب
نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های زیر اعلام شد.
آذربایجان شرقی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
ورزقان |
|
|
ملکان |
|
|
هشترود و چاراویماق |
|
|
تبریز، اسکو و آذرشهر |
|
|
سراب و مهربان |
|
|
بناب |
|
|
بستانآباد |
|
|
مرند و جلفا |
کریم شافعی(اصلاح طلب) محمد حسن نژاد(مستقل) |
* |
مراغه و عجب شیر |
|
|
میانه |
|
|
کلیبر ، خداآفرین و هوراند |
قلیالله قلیزاده(اصولگرا) |
|
اهر و هریس |
|
|
شبستر |
|
|
آذربایجان غربی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
بوکان |
|
|
مهاباد |
جلال محمودزاده |
|
خوی |
|
|
ماکو و چالداران |
|
|
نقده و اشنویه |
|
|
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ |
|
|
سرشت و پیرانشهر |
|
|
ارومیه |
|
|
سلماس |
رسول جلایر سرنقی(اصولگرا) |
* |
اردبیل |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
پارس آباد و بیله سوار |
|
|
خلخال و کوثر |
|
|
مشکین شهر |
|
|
گرمی |
سید میرحمایت میرزاده(اصلاح طلب) |
|
اردبیل، نمین، سرعین و نیر |
|
|
ایلام |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
دهلران، آبدانان و درهشهر |
شادمهر کاظمزاده |
* |
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران |
|
|
اصفهان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
کاشان، آران و بیدگل |
|
|
اصفهان |
|
|
خوانسار و گلپایگان |
علی بختیار |
|
قمصر و نطنز |
مرتضی صفاری نطنزی(اصولگرا) |
|
شاهین شهر، برخوار و میمه |
حسینعلی حاجی دلیگانی(اصولگرا) |
|
نجفآباد، تیران و کرون |
|
|
نائین، خور و بیایانک |
عباسعلی پوربافرانی(مستقل) |
|
اردستان |
سید صادق طباطبائینژاد(اصولگرا) |
|
شهرضا |
|
|
فلاورجان |
|
|
مبارکه |
زهرا سعیدی مبارکه(مستقل) |
|
چادگان، فریدونشهر و فریدن |
|
|
لنجان |
|
|
سمیرم |
|
|
خمینیشهر |
|
|
البرز |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
ساوجبلاغ |
|
|
کرج |
|
|
بوشهر |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
دشتستان |
|
|
کنگان، دیر و جم |
|
|
دشتی و تنگستان |
سید کمال الدین شهریاری(اصولگرا) |
|
بوشهر، گناوه و دیلم |
|
|
تهران |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
دماوند و فیروزکوه |
|
|
ورامین و پیشوا |
|
|
رباط کریم |
|
|
شهریار |
|
|
پاکدشت |
|
|
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس |
|
|
چهارمحال و بختیاری |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
شهرکرد |
|
|
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار |
قدرت الله حمزه شلمزاری علی کاظمی باباحیدری |
* |
بروجن |
خدیجه ربیعی(مستقل) |
* |
لردگان |
محمد خالدی سردشتی |
|
خراسان جنوبی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
بیرجند و درمیان |
|
|
قائنات |
فرهاد فلاحتی(اصولگرا) |
|
نهبندان و سربیشه |
|
|
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه |
|
|
خراسان رضوی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
چناران و طرقبه |
|
|
مشهد و کلات |
|
|
گناباد |
|
|
تربت حیدریه |
|
|
درگز |
|
|
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد |
|
|
نیشابور |
|
|
خواف و رشتخوار |
|
|
فریمان و سرخس |
|
|
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب |
|
|
قوچان و فاروج |
|
|
تربت جام و تایباد |
جلیل رحیمی جهان آبادی |
|
خراسان شمالی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
بجنورد |
|
|
شیروان |
|
|
اسفراین |
هادی قوامی |
|
خوزستان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
اهواز |
|
|
ماهشهر، امیدیه و هندیجان |
|
|
شوش |
سید راضی نوری(اصولگرا) |
|
اندیمشک |
|
|
شوشتر |
|
|
مسجد سلیمان |
|
|
دزفول |
|
|
رامهرمز |
|
|
خرمشهر |
عبدالله سامری(مستقل) |
|
شادگان |
|
|
دشتآزادگان و هویزه |
قاسم ساعدی(اصولگرا) |
|
آبادان |
|
|
ایذه و باغملک |
|
|
بهبهان |
|
|
زنجان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
زنجان و طارم |
|
|
ابهر و خرمدره |
|
|
خدابنده |
|
|
ماهشان، انگوران و ایجرود |
|
|
سمنان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
سمنان و مهدیشهر |
|
|
شاهرود |
|
|
دامغان |
ابوالفضل حسن بیگی(اصولگرا) |
|
گرمسار و آرادان |
غلامرضا کاتب(اصولگرا) |
|
سیستان و بلوچستان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
زاهدان |
علیم یارمحمدی(اصلاح طلب) حسینعلی شهریاری(اصولگرا) |
|
خاش، نصرتآباد، میرجاوه و کورین |
|
|
سراوان |
|
|
زابل |
|
|
چابهار، نیکشهر و کنارک |
|
|
ایرانشهر و سرباز |
|
|
فارس |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
نی ریز و استهبان |
اصغر مسعودی فرهاد طهماسبی |
* |
شیراز |
|
|
لامرد و مهر |
|
|
داراب و زرین دشت |
|
|
خرامه، سروستان و کوار |
|
|
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت |
|
|
آباده، بوانات و خرمبید |
|
|
لارستان، خنج و گراش |
|
|
جهرم |
|
|
اقلید |
حسین افضلی(اصلاح طلب) |
|
سپیدان |
سید علاالدین خادم |
|
رستم و ممسنی |
|
|
کازرون |
|
|
فسا |
|
|
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند |
|
|
قزوین |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
قزوین و آبیک |
|
|
تاکستان |
|
|
بوئینزهرا |
|
|
قم |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
قم |
|
|
کردستان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
بیجار |
حمدالله کریمی(مستقل) |
|
مریوان و سروآباد |
منصور مرادی(مستقل) |
* |
سقز و بانه |
محسن بیگدلی |
|
قروه و دهگلان |
علی محمد مرادی(مستقل) |
|
سنندج، دیوان دره و کامیاران |
|
|
کرمان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
کرمان و راور |
محمدرضا پور ابراهیمی |
|
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر |
|
|
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعهگنج |
|
|
جیرفت و عنبرآباد |
|
|
بافت، رابر، ارزوئیه |
|
|
سیرجان و بردسیر |
شهباز حسن پور بیگلری(مستقل) |
|
شهربابک |
علی اسدی(اصلاح طلب) |
|
رفسنجان و انار |
|
|
زرند و کوهبنان |
حسین امیریخامکانی(اصلاح طلب) |
|
کرمانشاه |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
اسلامآباد غرب |
|
|
کنگاور و بیستون |
|
|
سنقر و کلیایی |
|
|
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب |
|
|
پاوه |
|
|
کرمانشاه |
|
|
کهگیلویه و بویراحمد |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
بویراحمد و دنا |
|
|
کهگیلویه و بهمئی |
|
|
گچساران |
|
|
گلستان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
علیآباد کتول |
|
|
گنبد کاووس |
|
|
رامیان و آزادشهر |
|
|
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز |
|
|
مینودشت و کلاله |
|
|
گرگان و آققلا |
|
|
گیلان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
آستارا |
|
|
فومن |
|
|
لنگرود |
|
|
طوالش، رضوانشهر و ماسال |
محمود شکری(اصولگرا) |
|
لاهیجان و سیاهکل |
ذبیح نیکفر لیالستانی(اصولگرا) |
|
صومعهسرا |
|
|
انزلی |
|
|
رودسر و املش |
(اسدالله عباسی(اصولگرا |
|
آستانه اشرفیه |
محمدحسین قربانی(اصولگرا) |
|
رودبار |
|
|
رشت |
|
|
لرستان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
خرمآباد |
|
|
سلسله و دلفان |
|
|
کوهدشت |
|
|
الیگودرز |
|
|
درود و ازنا |
|
|
پلدختر |
|
|
بروجرد |
|
|
مازندران |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
بابل |
|
|
ساری |
|
|
نوشهر و چالوس |
|
|
نکا، بهشهر و گلوگاه |
|
|
بابلسر و فریدونکنار |
|
|
نور و محمودآباد |
|
|
قائمشهر، سوادکوه و جویبار |
|
|
رامسر، تنکابن، عباسآباد |
|
|
مرکزی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
اراک، کمیجان و خنداب |
|
|
شازند |
|
|
دلیجان و محلات |
|
|
ساوه و زرندیه |
شهلا میرگلوبیات(اصولگرا) |
* |
خمین |
|
|
تفرش، آشتیان و فراهان |
محمد حسینی |
|
هرمزگان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
میناب، جاسک و سیریک |
|
|
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی |
|
|
بندرلنگه، بستک، پارسیان |
خالد زمزم نژاد(اصلاح طلب) |
* |
همدان |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
رزن |
حسن لطفی(اصلاح طلب) عطا الله سلطانی صبور(اصولگرا) |
* |
اسدآباد |
|
|
نهاوند |
|
|
بهار و کبودرآهنگ |
محمدعلی پورمختار(اصولگرا) |
|
تویسرکان |
محمدمهدی مفتح(اصولگرا) |
|
ملایر |
|
|
همدان |
|
|
یزد |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
یزد و صدوق |
|
|
اردکان |
|
|
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم |
|
|
تفت و میبد |
کمال دهقانی فیروزآبادی |
|
اقلیتهای مذهبی |
||
حوزه انتخابیه |
منتخبان |
دور دوم |
زرتشتیان |
|
|
کلیمیان |
|
|
ارامنه شمال |
|
|
آشوری |
|
|
ارامنه جنوب |
|
|
نمایندگان مجلس دهم در حوزه انتخابیه" تربت جام، تایباد و باخرز " و لردگان مشخص شدند
در اطلاعیه شماره 51 ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه" تربت جام، تایباد و باخرز " و لردگان مشخص شدند.
تأييد نهايی نتايج انتخابات منوط به تأييد صحت انتخابات
سخنگوی هيئت مركزی نظارت بر انتخابات تاكيد كرد: تأييد نهايی نتايج انتخابات منوط به تأييد صحت و اعتبار انتخابات در حوزه انتخابيه است.
نمایندگان شوش، مبارکه، شاهینشهر، میمه، گلپایگان و گرمسار انتخاب شدند/دهلران به دوردوم رفت
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
رحمانی فضلی: تلاش میکنیم تا امشب، 70 تا 80 درصد نتایج را اعلام کنیم
وزیر کشور گفت: تلاش میکنیم تا امشب، 70 تا 80 درصد نتایج را اعلام کنیم.
سخنگوی وزارت کشور گفت: در 61 حوزه اصلی کار انتخابات نهایی شده و در 13 حوزه انتخابات به دور دوم کشیده شد.
مقیمی: اعلام نتایج قطعی در 28 حوزه انتخابیه/ تاکنون 21 نفر به مجلس راه یافتند
تا این لحظه نتیجه 28 حوزه انتخاباتی از 207 حوزه انتخاباتی مشخص شده و 21 نفر در این 28 حوزه انتخاب شدند و 7 نفر به مرحله دوم رفتند.
سخنگوی وزارت کشور گفت: انتخابات در برخی از کلانشهرها به مرحله دوم کشیده شده است.
امیری: تاکنون 33 میلیون رای شمارش شده است
سخنگوی وزارت کشور گفت: حدود 33 میلیون رأی تا به حال شمارش شده است.
نمایندگان مجلس دهم در "نائین، خور و بیابانک" و "سیرجان و بردسیر" مشخص شدند
در اطلاعیه شماره ۳۹ ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا صبح امروز در دو حوزه انتخابیه اعلام شد.
اعلام نتیجه نهایی در چهار حوزه انتخابیه کشور
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چهار حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
اسامی منتخبان دو حوزه انتخابیه گرمی و مریوان و سروآباد مشخص شد
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی دو حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چهار حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
نمایندگان دامغان، بروجن، ساوه و زرندیه انتخاب شدند
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
نمایندگان حوزه انتخابیه مرند و جلفا به مرحله دوم رفتند
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
نماینده تالش مشخص شد و انتخابات در حوزه انتخابیه رزن به دور دوم کشیده شد
ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی چند حوزه انتخابیه را منتشر کرد.
نتایج شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 7 اسفند 94 - مدل نوروز ...
نتایج لحظه به لحظه از انتخابات مجلس و شمارش آرای شهر ها 7-8-9 ...
اعلام نتایج و شمارش آرای رای گیری انتخابات شورای شهر مجلس ...
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم و خبرگان پنجم - سایت خبری ...
نتایج انتخابات مجلس دهم 10 - رز وان
نتایج و تعداد اراء انتخابات مجلس دهم 10 (همه استان ها) - جوونی
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس 94 دهم / 7، 8، 9، 10 اسفند 94!
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس اسفند 94 / شهر تبریز!
نتایج انتخابات مجلس دهم 10 در اسفند 94 تهران مشهد اصفهان کرج
نتایج انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی سال 94
نتایج انتخابات مجلس دهم 10 سال 94مجلس 94 | مجلس دهم | انتخابات مجلس majles94.ir/ Translate this page شورای نگهبان اسامی نهایی داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس ...
نتایج شمارش آرای مجلس دهم شورای اسلامی کرمان
نتایج شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 7 اسفند 94 | نوروز 95
نتیجه ی شمارش آرای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی
نتیجه آرا انتخابات مجلس دهم | برترین های نت
نتیجه ی انتخابات شورای اسلامی | خبرخوان - صفحه اصلی
نتیجه ی انتخابات مجلس دهم شهر مشهد | خبرخوان - صفحه اصلی
مجلس 94 | مجلس دهم | انتخابات مجلس
نتیجه ی انتخابات مجلس دهم شهر تهران - ساینا وب
پایگاه خبری مجلس دهم دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
اعلام نتایج و شمارش آرای رای گیری انتخابات شورای شهر مجلس ...
Translate this page1 day ago - نتایج نهایی انتخابات مجلس استان اصفهان 10 اسفند ... ۹ ساعت پیش – نتایج انتخابات مجلس دهم 10 در اسفند 94 – یک لحظه آرامش – رز …
نتایج شمارش آرای مجلس دهم شورای شیراز - آران وب
نتیجه ی انتخابات مجلس دهم شهر اصفهان | فیسبوک ایران
نتایج لحظه به لحظه شمارش آرای رای گیری انتخابات شورای شهر ...
نتایج انتخابات مجلس دهم در شهر تهران سال 94
انتخابات مجلس دهم | مجلس 94
ایسنا - انتخابات مجلس دهم
اسامی تایید صلاحیت شدگان مجلس دهم ایلام 94
رد صلاحیتها در انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۵–۱۳۹۴ ...
نتایج انتخابات مجلس دهم 10 (اسفند ماه 94) – غرب موزیک ...
زمان اعلام نتایج انتخابات مجلس 94 | فـان لایـو
16 hours ago - 27 بهمن زمان اعلام اسامی نهایی تایید یا رد صلاحیت کاندیداهای مجلس ... 26 دی ماه 94 ... نتایج انتخابات مجلس دهم 10 در اسفند 94 – یک لحظه آرامش – رز …
نتایج انتخابات مجلس دهم 94 - پرتال تفریحی هیت لیپ
زمان انتخابات مجلس 94
نتیجه انتخابات و تعداد آرای مجلس دهم نکا بهشهر گلوگاه
نتایج نهایی انتخابات مجلس استان اصفهان 10 اسفند
اخبار لحظه به لحظه از شمارش آراء انتخابات مجلس 7 8 هشتم ...
اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس 27 بهمن 94 | دانلود آهنگ ...
نتیجه انتخابات مجلس دهم و خبرگان مازندران 7 اسفند 94 | نکا ...
خبرگزاری تسنیم - اسامی نامزدهای نهایی انتخابات مجلس دهم در ...
خبرگزاری جمهوری اسلامی - 10 نامزد انتخابات مجلس دهم در ...
اسامی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری/ آغاز ...
Feb 10, 2016 - لحظهبهلحظه با انتخابات مجلس خبرگان و مجلس دهم/ ... عبدالرسول. قاسمی کجائی. حسین علی. 10. اصغر. متین پور. غلامحسین ..... شکایات از داوطلبان مجلس خبرگان در شورای نگهبان به پایان رسید و امروز نتیجه نهایی به داوطلبان اعلام شد.
اعلام تعداد نهایی ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس در لرستان+ ...
اسامی نامزدهای نهایی انتخابات مجلس در استان قزوین - مشرق
اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده مجلس دهم - خبر ایرونی
اخبار لحظه به لحظه ثبت نام کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس ...
نتیجه نهایی نظرسنجی پیامکی انتخابات مجلس دهم در حوزه ...
جزئیات زمان اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ...
لیست نامزدهای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه کازرون نهایی ...
انتخابات در اورامانات
اسامی پذیرفته شدگان کاندیدای مجلس دهم استان مازندران 94 ...
16بهمن ماه؛ زمان اعلام نتیجه نهایی رسیدگی به اعتراض داوطلبان ...
Jan 26, 2016 - پژوهش جهرمی افزود: شورای نگهبان نیز نظر قطعی خود را در خصوص کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۲۶ بهمن ماه به وزارت کشوراعلام می کند.
اسامی رد صلاحیت شده های شاخص به تفکیک استان ها
اسامی نمایندگان تأیید صلاحیت نشده مجلس نهم - ایران
اسامی نامزدهای تایید یا ردصلاحیت شده انتخابات مجلس ...
آبادگران جوان کرمانشاه-پرونده ثبت نام نامزدهای مجلس دهم ...
بامجلس . انتخابات مجلس شورای اسلامی
انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی 1394
انتخابات مجلس دهم 1394 بروجرد و اشترینان - نتیجه نهایی ...
آخرین اخبار از نتایج نهایی بررسی صلاحیت کاندیداهای ...
احراز صلاحیت 18 داوطلب انتخابات مجلس شهرستان خاش - تفتان ما
نتایج صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس در لرستان + اسامی و ...
Jan 17, 2016 - نتایج صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس در لرستان + اسامی و آمار ... روند بررسی صلاحیت دواطلبان مجلس دهم در استان لرستان ، امروز نتایج بررسی ها اعلام شد. ... 307 داوطلب ثبت نامی در لرستان 10 نفر انصراف دادند؛ صلاحیت 149 نفر تا ...
سراب خبر | نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در حوزه قروه و ...
آخرین و مهم ترین اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی دهم ... - رصد
آخرین اخبار انتخابات و نتایج انتخابات مجلس94 و خبرگان
اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان خبرگان | پایگاه ...
سایه گفتمان هویت طلبی آذربایجان بر نتایج انتخابات مجلس ...
زمان اعلام نهایی تایید صلاحیت کاندیداها - یزدی نیوز
نتایج انتخابات مجلس دهم ۱۰ (اسفند ماه ۹۴) | برترین های نت
تایید صلاحیت 96 کاندید انتخابات مجلس درکهگیلویه و ...
آخرین شنیدهها از کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات در لرستان ...
سايت اطلاع رساني شوراي نگهبان/قانون انتخابات مجلس شوراي ...
قانون نظارت شوراي نگهبان بر انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مصوبات مجمع ... فصل نهم مجازات; فصل دهم تمهيد مقدمات ، تشكيل و افتتاح مجلس شوراي اسلامي .... از اعلام نتيجه مرحله اول و تأييد صحت انتخابات توسط شوراي نگهبان، تعيين و اعلام خواهد نمود. ... ماده 10 - در هر مرحله انتخاباتي هر شخص واجد شرايط فقط ميتواند يك بار با ارائه ...